Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bezdrátová nabíjecí podložka Baseus Zobrazit větší

Bezdrátová nabíjecí podložka Baseus

Nový produkt

Materiál: ABS + slitina železa 

Výhoda:  flexibilní a stylové

Určeno pro: iphone X, Samsung Galaxy s6, s6 edge, s6 edge+, s7, s7 edge, note5, note7, s8 a s8+, Google Nexus 4, Nexus 5 a Nexus 6, LG G2, G3 a G10, Lumia 820, 830, 920, 930, 1020, 1050 a 1520

Více informací

zboží je skladem

849 Kč

S námi máte poštovné vždy  zdarma. 

malý banner - červen.jpg

KRÁSNÁ, FLEXIBILNÍ, ZKRÁTKA JEDINEČNÁ IQ NABÍJEČKA

Představujeme Vám první bezdrátovou podložku Baseus v naší nabídce. Její hlavní přednosti je flexibilita. Především v tom slova smyslu, že můžete nabíjet telefon pouhým položením na ni, když leží na stole nebo si z ní můžete udělat stojánek pro sledování filmů, psaní SMS a zároveň přitom nabíjet.

Díky 2 nabíjecím bezdrátovým bodům je možné telefon nabíjet jak na šířku, tak na výšku. Co to pro Vás v praxi znamená? Když si například z této bezdrátové podložky Baseus uděláte stojánek, abyste mohli sledovat svůj oblíbený film a zároveň nabíjet, můžete jej sledovat na šířku. Proč se omezovat v tom, na co jste zvyklí, když je tady Baseus.

Zmíněný stojánek uděláte z této podložky během vteřiny. Má integrovanou plochou destičku, kterou jednoduše zasunete ze spodní části a podložka rázem stojí ve vzpřímené poloze.

Baseus myslí nejen na designovou stránku, ale také na tu bezpečnostní a hardwarovou. Uvnitř každé této podložky je speciální čip, díky kterému nedochází k přebíjení telefonu, ke zkratu, k přepětí a má také ochranu vůči nadměrnému vybití baterie.

Nemusíte se bát, že by Vám podložka jakkoliv ublížila. Bezdrátové nabíjení probíhá ve velmi nízkých nabíjecích frekvencích a přídavná integrovaná magnetická vrstva izolace zabrání jakékoliv nebezpečné a nepříjemné situaci. 

Součástí balení je také USB kabel Type-C, pomocí kterého je tato podložka připojena do sítě.

- volnost nabíjení
- design produktu
- nabíjení na šířku i na výšku
- možnost sledovat filmy, psát sms při nabíjení
- umožňuje vytvoření stojánku
- ochrana proti přebíjení, zkratu, přepětí nebo nadměrnému vybití baterie
- vstupní proud: 5V 2A nebo 9V 1,67A
- výstupní proud: 9V 1A / 5V 1A
- výstupní napětí: 10W / 5W

Výrobce Baseus
Materiál ABS - slitina železa
Přednosti Flexibilní a stylové nabíjení
Vyrobeno Čína

30 - ostatní produkty ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: