Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bezdrátová nabíjecí podložka UFO Baseus Zobrazit větší

Bezdrátová nabíjecí podložka Donut Baseus

Nový produkt

Materiál: plast 

Výhoda: styl a originalita

Určeno pro: iPhone 8, 8 Plus, X, Samsung Galaxy s6, s6 edge, s6 edge+, s7, s7 edge, note5, note7, s8 a s8+, Google Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6 a Nexus 7, LG G2 a G3, Lumia 735, 820, 822, 830, 920, 929, 1020 a 1520 a ostatní telephony, které podporují wi-fi nabíjení

Více informací

Tento produkt již není na skladě

549 Kč

S námi máte poštovné vždy  zdarma. 

malý banner - červen.jpg

STYL A EXKLUZIVITA, TO JSOU SYNONYMA TÉTO IQ NABÍJEČKY

Extravagantnost, střeštěnost, styl, exkluzivita, i tato slova Vás možná napadnou, když se podíváte na tuto Wi-Fi nabíjecí podložku. Ale také určitá originalita. Všechna tato synonyma můžete od svých přátel opravdu slyšet, jakmile uvidí poprvé Vaši novou Wi-Fi nabíječku. 

Co je ale podstatné, že dokáže nabít Váš mobilní telefon za 1,5 hodiny bez nutnosti k telefonu něco připojovat. Pouze jej stačí položit na tuto podložku.

Baseus myslí nejen na designovou stránku, ale také na tu bezpečnostní a hardwarovou. Uvnitř každé této podložky je speciální čip, díky kterému nedochází k přebíjení telefonu, ke zkratu, k přepětí a má také ochranu vůči nadměrnému vybití baterie.

Nemusíte se bát, že by Vám podložka jakkoliv ublížila. Bezdrátové nabíjení probíhá ve velmi nízkých nabíjecích frekvencích a přídavná integrovaná magnetická vrstva izolace zabrání jakékoliv nebezpečné a nepříjemné situaci. 

Součástí balení je také USB kabel, který je napevno připojený k této podložce.

Důležité upozornění: Váš kryt musí být tenčí více jak 8mm, jinak je zde riziko, že Váš telefon by se nemusel nabíjet. Zároveň je důležité upozornit, že Váš kryt nebo telefon nesmí obsahovat žádné kovové prvky na své zadní části. Stejně tak je zakázáno pokládat jakékoliv kovové předměty (klíče, prstýnky a podobné věci) na tuto nabíječku.

- volnost nabíjení
- design produktu
- drobné rozměry
- ochrana proti přebíjení, zkratu, přepětí nebo nadměrnému vybití baterie
- vstupní proud: 5V 2A nebo 9V 1,67A

Výrobce Baseus
Materiál plast
Přednosti Flexibilní a stylové nabíjení
Vyrobeno Čína

30 - ostatní produkty ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: