Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Baseus Type-C + lightning kabel Yiven Apple 2 m Zobrazit větší

Baseus Type-C + lightning kabel Yiven Apple 2 m

Nový produkt

Materiál: hliník + tkanina

Přednosti: rychlost nabíjení a přenosu dat

Určeno pro: iPhone 5 / 5s / 5C / SE / 6 / 6s / 6 Pus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / iPod / iPad Air / Air 2 / mini 1 / 2 / 3 / 4 / Pro + Type-C připojení

 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

399 Kč

S námi máte poštovné vždy  zdarma. 

malý banner - červen.jpg

MODERNIZOVANÝ DESIGN, VÍCE OCHRANY

Hlavní přednosti tohoto kabelu je proces jeho výroby, který zaručuje vyšší pevnost a odolnost. Tělo kabelu je pokryto spletenou tkaninou, vytvářející příjemý pocit při doteku. Tkanina zamezue zapletení / zkroucení kabelu. Konce kabelu (horní a spodní část) jsou sladěny do stejného odstínu jako tkanina. Dejte sbohem nudným bílým kabelům.

Tento model kabelu je navíc nikoliv USB, ale Type-C. Ten využijete například se svým Macbook, který má tento konektor pro připojení. V čem je jeho výhoda? V rychlosti nabíjení. Díky maximálnímu výkonu 18W jste schopni nabít Váš iPhone X za 1 hodinu.

Stejně tak je možné díky tomuto kabelu rychleji přenášet soubory. Rychlost je více jak 480Mbps. Samozřejmě přenos dat a nabíjení pracuje současně, není potřeba přerušovat nabíjení pro přenos dat a naopak.

- stylový kabel
- vyrobeno metodou pletení vlákna
- rychlé nabíjení
- rychlý přenos dat
- velmi odolný proti poškození
- délka 2m

 

Výrobce Baseus
Materiál hliník + tkanina
Přednosti Rychlost nabíjení a přenos dat
Vyrobeno Čína
Output 2 A
Pro značku Apple
Typ kabelu datové
Délka kabelu 2 m

30 - ostatní produkty ve stejné kategorii