Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Držák kabelů Baseus Peas černý Zobrazit větší

Držák kabelů Baseus Peas

Nový produkt

Materiál: ABS + TPU (termoplastický polyuretan)

Přednosti: Již žádné zamotané kabely

Určeno pro: všechny typy kabelů

Více informací

zboží je skladem

319 Kč

S námi máte poštovné vždy  zdarma. 

malý banner - červen.jpg

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT BEZ HLEDÁNÍ KABELŮ

Rozlučte se se zamotanými kabely nebo zohýbání ke kabelům pod stůl či k zásuvce. Při aplikaci držáku kabelů  Baseus Peas již tato omezení nehrozí. Držák je možné aplikovat na hranu stolu, čelo postele, zeď či jiné Vámi vybrané místo. Dostatečně silná lepící plocha po aplikaci skvěle drží a nemusíte se tak obávat odpadnutí držáku. Pokud by však vznikla potřeba držák přemístit, stačí jednoduše několikrát posouvat držákem nahou a dolů a poté bude snadno odstraněn a připraven k novému použití.

Tento držák obsahuje celkem 3 klipy, vždy jeden klip pro každý kabel. Zároveň je možné využívat všechny 3 klipy najednou. Držák je kompatibilní s celou řadou různých typů kabelů, ať již plochými, kulatými nebo pletenými.

Nepostradatelnou výhodou je zabudování magnetů do klipů, což jistě oceníte u magnetických kabelů. Magnetická vrstva je dostatečně silná, aby udržela kabely, nemá však negativní vliv na případné nabíjení zařízení.


- stylový design
- 3 klipy pro aplikaci kabelů
- kompatibilita s různými typy kabelů
- snadná aplikace
- délka: 8,5 cm
- šířka 1,3 cm
- tloušťka 0,6 cm

Výrobce Baseus
Vyrobeno Čína
Hmotnost 24 g
Požadované vlastnosti Design

19 - ostatní produkty ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: