Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Držák kabelů Baseus Cross Peas černý Zobrazit větší

Držák kabelů Baseus Cross Peas

Nový produkt

Materiál: ABS + TPU (termoplastický polyuretan)

Přednosti: Již žádné zamotané kabely

Určeno pro: všechny typy kabelů

Více informací

zboží je skladem

339 Kč

S námi máte poštovné vždy  zdarma. 

malý banner - červen.jpg

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT BEZ HLEDÁNÍ KABELŮ

Rozlučte se se zamotanými kabely nebo zohýbání ke kabelům pod stůl či k zásuvce. Při aplikaci držáku kabelů Baseus Cross Peas již tato omezení nehrozí. Držák je možné aplikovat na hranu stolu, čelo postele, zeď, palubní desku automobilu, či jiné Vámi vybrané místo. Dostatečně silná lepící plocha, která využívající lepící polštářky společnosti 3M, po aplikaci skvěle drží. Součástí balení jsou i náhradní lepící polštářky pro opětovnou aplikaci držáku na nové místo.  

Při srovnání se základním držákem Baseus Peas je tento držák tvořen 3 samostatnými držáky, které můžete využít, buď každý jednotlivě, popř. dohromady na jednom místě. Držáky jsou dodávány ve dvou velikostech 1 ks většího obdélníkového tvaru a 2 ks menšího ve tvaru čtverce.

Do držáku Baseus Cross Peas je možné vložit libovolný tvar kabelu, tj. kulatý, plochý, nylonový, potažený gumovým povrchem, či jiné typy i velikosti.

Další odlišnost oproti základní verzi držáku Baseus Peas je v absenci magnetů v jednotlivých klipech.

Držák je vyroben z flexibilního silikonu. Kabel, sluchátka, nebo jiné příslušenství jednoduše vložíte do již připravených drážek na držáku a lehce dovnitř zatlačíte. Díky tomu, bude Váš kabel vždy tam, kde potřebujete.

Jak můžete vidět na obrázcích níže, ve využitelnosti a nastavení se meze opravdu nekladou. Je možné spojit velký a malý držák a vytvořit tak např. pravý úhel, řadu apod. 

- stylový design
- 3 ks samostatně použitelných držáků
- 4 atraktivní barvy
- snadná aplikace
- náhradní lepící polštářky od 3M

Výrobce Baseus
Materiál polyuretan
Přednosti Již žádné zamotané kabely
Vyrobeno Čína
Hmotnost 16 g

19 - ostatní produkty ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: