This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.

USB dual lighting kabel Portman Series 2v1 1,2 m View larger

Baseus USB lightning cable Shining Jet metal 1m

New product

Materiál: slitina hliníku

Přednosti: kabel se zrcadlovými odlesky

Určeno pro: iPhone 5 / 5s / 5C / SE / 6 / 6s / 6 Pus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / iPod / iPad Air / Air 2 / mini 1 / 2 / 3 / 4 / Pro

More details

This product is no longer in stock

119 Kč

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ.

JAK SILNÝ NABÍJECÍ KABEL MŮŽE BÝT? 

Použitím odolného Kevlarového drátu s vysokou tvrdostí a pevností jádra, které bylo testováno tisíci přísnými testy při ohýbání, motání a tření, byla dosažena potřebná kvalita pro každodenní použití. Kvalitní nylon, kterým je tělo kabelu pokryto, navíc zajištuje dosažení velmi žádané vlastnosti Anti- knotted, neboli ochranou proti zamotávání.

I přes svou pevnost, zůstává kabelu Shining i módní design, který zajištuje zrcadlově-kovový nádech konektorů. Ten vznikl metodou postupného leštění a broušení hliníkové struktury povrchu konektorů, čímž bylo dosaženo vysoké lesklosti. Navíc při vytváření celkového konceptu kabelu byl stále brán ohled na potřebnou pevnost, proto bylo do jeho vzhledu zaintegrováno intenzivní vyztužení drátu u konektoru, pro dosažení potřebné pevnosti, ohebnosti a odolnosti proti zlomení. Ohebnou část u lightning konektoru, je proto díky vyztužení, možné tvarovat až do 6 úhlů ohybu. 

Nabíjecí rozhraní kabelu svým světelným podsvícením navíc umožňuje intuitivní připomenutí stavu nabíjení, pro příjemné a nerušené noční nabíjení a nabíjení ve vozidle.

Rychlé nabíjení a efektivní přenos dat, které kabel zajištuje, je potvrzeno i jeho výkonem nabíjení 2A. S použitím inteligentních čipů je kryt Shining kompatibilní se systémem iOS 8/ 9/ 10 a pro zařízení iPhone 7/ 7Plus, iPhone 6/ 6s / 6Plus / 6s Plus, iPhone 5 / 5s / 5c / SE, iPod 4 / iPod mini / iPad Air 1 / 2, iPad Pro a jiné.

- mladistvý design kabelu
- vysoká kvalita použitých materiálů
- kabel s vlastností anti-knotted
- zvýšená ochrana proti polámání kabelu
- nabíjení a přenos dat
- barevné podbarvení stavu nabíjení
- délka kabelu 1 m
- output 2A

Producer Baseus
Features se zrcadlovými odlesky
Made China
Weight 19 g
For Apple
Type of the cable data
Length of the cable 1 m

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: