This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.

Bezdrátová nabíjecí podložka UFO Baseus View larger

Baseus Donut Wireless Charger

New product

Materiál: plast

Výhoda: styl a originalita

Určeno pro: iPhone 8, 8 Plus, X, Samsung Galaxy s6, s6 edge, s6 edge+, s7, s7 edge, note5, note7, s8 a s8+, Google Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6 a Nexus 7, LG G2 a G3, Lumia 735, 820, 822, 830, 920, 929, 1020 a 1520 a ostatní telephony, které podporují wi-fi nabíjení

More details

This product is no longer in stock

549 Kč

Delivery in Czech republic is always for free.

Malý banner - červenec.png

STYL A EXKLUZIVITA, TO JSOU SYNONYMA TÉTO IQ NABÍJEČKY

Extravagantnost, střeštěnost, styl, exkluzivita, i tato slova Vás možná napadnou, když se podíváte na tuto Wi-Fi nabíjecí podložku. Ale také určitá originalita. Všechna tato synonyma můžete od svých přátel opravdu slyšet, jakmile uvidí poprvé Vaši novou Wi-Fi nabíječku. 

Co je ale podstatné, že dokáže nabít Váš mobilní telefon za 1,5 hodiny bez nutnosti k telefonu něco připojovat. Pouze jej stačí položit na tuto podložku.

Baseus myslí nejen na designovou stránku, ale také na tu bezpečnostní a hardwarovou. Uvnitř každé této podložky je speciální čip, díky kterému nedochází k přebíjení telefonu, ke zkratu, k přepětí a má také ochranu vůči nadměrnému vybití baterie.

Nemusíte se bát, že by Vám podložka jakkoliv ublížila. Bezdrátové nabíjení probíhá ve velmi nízkých nabíjecích frekvencích a přídavná integrovaná magnetická vrstva izolace zabrání jakékoliv nebezpečné a nepříjemné situaci. 

Součástí balení je také USB kabel, který je napevno připojený k této podložce.

Důležité upozornění: Váš kryt musí být tenčí více jak 8mm, jinak je zde riziko, že Váš telefon by se nemusel nabíjet. Zároveň je důležité upozornit, že Váš kryt nebo telefon nesmí obsahovat žádné kovové prvky na své zadní části. Stejně tak je zakázáno pokládat jakékoliv kovové předměty (klíče, prstýnky a podobné věci) na tuto nabíječku.

- volnost nabíjení
- design produktu
- drobné rozměry
- ochrana proti přebíjení, zkratu, přepětí nebo nadměrnému vybití baterie
- vstupní proud: 5V 2A nebo 9V 1,67A

Producer Baseus
Material TPE (termoplastické elastomery) + ABS
Features Malé rozměry, skvělý výsledky
Made China

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: