This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.

0,23mm tvrzené sklo Silk-screen iPhone 6 / 6s / 7 / 8 (Narrow type) View larger

0,23mm tempered glass Silk-screen iPhone 6 / 6s / 7 / 8 (Narrow type)

New product

Materiál: tvrzené sklo 0,23 mm
Přednosti: ochrana celého displeje
Určeno pro: iPhone 6 / 6s / 7 / 8

More details

zboží je skladem

479 Kč

Delivery in Czech republic is always for free.

Malý banner - červenec.png

ULTRATENKÉ S JEDINEČNOU OCHRANOU CELÉHO DISPLEJE

Může se Vám zdát tento model tvrzeného sklo stejný jako ty ostatní. Ale první zdání klame. Jedná se o speciální verzi, která je aplikovatelná jak pro iPhone 6 / 6s / 7 nebo 8. Jak je to možné, když jsou všechna ostatní skla rozdělena dle jednotlivých modelů? To si vysvětlíme níže.

Nejdříve si ale vysvětlíme, co znamená Silk screen. Jedná se o model 3D tvrzeného skla, které chrání přední displej telefonu až do jeho krajů. Materiál Silk značí 100% tvrzené sklo, a to vč. zmíněných krajů.

A v čem se liší oproti klasickému Silk Screen tvrzenému sklu? V šířce rámečku. V tomto případě je rámeček opravdu tenký a je pouze po okraji. To znamená, že veškeré senzory a kamery jsou chráněny průhledným tvrzeným sklem a nikoliv barevným rámečkem, kde jsou nutné přesné výřezy. Tyto výřezy se samozřejmě pro jednotlivé modely iPhone liší. Z tohoto důvodu je nutné všechna tvrzená skla, až na tento „Narrow type“ volit na přesný typ Vašeho telefonu.

Pro výrobu tvrzeného skla byl použit prvotřídní materiál dodávaný japonskou společností Asahi Glass, která tvoří základ společenství Mitsubishi. Tvrzené sklo splňuje standard tvrdosti 9H, který zajišťuje odolnost vůčí poškrábání nebo případně poškození displeje při pádu.

Tvrzené sklo je vysoce průhledné a nezkresluje barevné rozlišení displeje. Pro naprostou bezpečnost displeje, zasahuje toto tvrzené sklo až do úplných krajů telefonu. Nemusíte se tedy bát poškození v žádném místě přední části telefonu. I přes tyto vlastnosti si ponechává příjemný pocit při doteku. Pro zajištění maximálního splynutí s telefonem je tento výrobek dodáván v černém / bílém tenkém rámečku. S tímto tvrzeným sklem bude každá Vaše práce s telefonem ještě více příjemnější a rychlejší.

Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu proti poškrábání, podření či pádu. Při instalaci skla nevznikají žádné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněna citlivost dotykové obrazovky. Sklo nezanechává otisky prstů díky oleofobní vrstvě.

Součástí balení je tvrzené sklo, mokrý hadřík k dezinfekci displeje, hadřík z mikrovlákna k dokonalému vyleštění před aplikací a “Dust-absorber” k odstranění prachu a ostatních nečistot.
- ultratenké (0,2 mm)
- velmi lehké
- chrání celou přední část telefonu, vč. krajů
- celistvý kus tvrzeného skla, vč. barevného rámečku
- tenký rámeček
- naprosto průhledné
- snadná aplikace bez vzniku bublinek
- nemá vliv na odezvu a jakoukoliv funkčnost displeje
- splňuje standard 9H zaručující extrémní tvrdost

Producer Baseus
Material tempered glass
Features Ochrana celého displeje
Made China
Weight 13 g
For Apple
Required properties oleophobic layer
Thickness of the glass 0,23 mm

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: